NGO Business Meeting

NGO Business Meeting, czyli szybkie randki biznesowe to próba przeniesienia towarzyskiej formuły speed dating do świata biznesu. Wszystko po to, by w przyjaznej atmosferze towarzyszącej kameralnym spotkaniom przy randkowych stołach, nawiązywać kontakty biznesowe z przedstawicielami wielu branż.

Networking biznesowy, będący jedną z form wspierania przedsiębiorców, prowadzoną przez Dolnośląski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, to pierwszy krok do realizacji wspólnych przedsięwzięć komercyjnych i społecznych. Dlatego też w Regionalnym Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych łączymy ze sobą przedsiębiorców (w tym start-upowców), freelancerów, przedstawicieli instytucji publicznych i organizacji pozarządowych – wszystkich tych, którzy mają do zaprezentowania interesujące produkty, usługi czy projekty warte realizacji.

Uczestnicy każdego ze spotkań cyklu, rozmawiają w parach, przez 3 minuty prezentując swoją firmę, usługę, produkt lub projekt, nad którym pracują. Po wysłuchaniu partnera, zmieniają stolik, by w podobny sposób poznać pozostałych randkowiczów. Na koniec każdy uczestnik deklaruje, z kim chciałby spotkać się ponownie, by lepiej przyjrzeć się możliwościom współpracy. Na podstawie deklaracji umawiamy randkowiczów na kolejne spotkanie, wspieramy ich w podejmowaniu wspólnych działań i udzielamy pomocy na etapie ich realizacji.

Spotkania organizowane są nie częściej niż raz w miesiącu, a informacji o nich szukać można na 2-3 tygodnie przez planowanym wydarzeniem, na naszej stronie. Udział w spotkaniach jest zawsze bezpłatny, a jedyne co trzeba zrobić to wypełnić formularz.

Najczęściej zadawane pytania

Wyjaśnienie formuły spotkań na antenie Akademickiego Radia Luz:

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w NGO Business Meeting, zachęcamy do śledzenia aktualności publikowanych na naszej stronie oraz na naszym profilu na Facebooku.