Wałbrzych. Konkurs dla uczniów i uczennic #EUandME – Ja w UE.

Co jest dla Ciebie najważniejsze? Od plażowania po wędrówki z plecakiem, od surfowania po Internecie po ratowanie świata, Unia Europejska daje Ci mnóstwo możliwości, by robić to, co kochasz, gdziekolwiek Cię to zaprowadzi. Jako młody/a obywatel/ka UE dysponujesz wszystkim, czego potrzeba, by rozwinąć swój potencjał i rozpalić inspirację. Niezależnie od tego, czy prężnie rozwijasz firmę, kochasz cyfrowe nowinki, czy angażujesz się w ochronę naszej planety — wszystko sprowadza się do #EUandME.

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych we współpracy z Przedstawicielstwem Regionalnym Komisji Europejskiej w Polsce z przyjemnością zaprasza uczniów i uczennice publicznych i niepublicznych szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz wychowanków i wychowanki innych placówek oświatowych prowadzących kształcenie systemowe z terenu miasta Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego do udziału w Konkursie na autorski plakat promujący kampanię #EUandME oraz prezentujący wybrane prawa i wartości opisane w kampanii.

Celem przedsięwzięcia jest promowanie wśród młodzieży zasad funkcjonowania Unii Europejskiej oraz podstawowych wartości, jakimi kieruje się wspólnota.

Zgłoszenia należy składać w terminie od 23 września do 15 października 2016 r. (decyduje data wpłynięcia wniosku). Zgłoszenia wraz z wymaganymi załącznikami prosimy przesyłać pocztą tradycyjną na adres: Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Biuro Regionalne w Wałbrzychu, ul. Beethovena 1-2, 58-300 Wałbrzych.

Przed wypełnieniem Zgłoszenia należy zapoznać się z Regulaminem stanowiącym załącznik do niniejszego pisma.

Wszelkich informacji udziela:
Radosław Bednarski
tel.: (74) 665 11 11,
kom. 693 145 674,
e-mail: radoslaw.bednarski@rcwip.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Regulamin Konkursu (doc)
Regulamin Konkursu (pdf)