Wrocław. Poznajmy się. Spotkanie międzykulturowe z wrocławianami pochodzenia amerykańskiego i meksykańskiego.Koniec października i początek listopada to czas, który zwykle nastraja nas do refleksji nad życiem i jego przemijaniem. W Polsce zatrzymujemy się dłużej nad grobami naszych bliskich, a sam listopad kojarzy się nam z miesiącem zadumy, nie rzadko stając się nielubianym miesiącem w roku. Interesuje Cię, jak wspomina się zmarłych w innych częściach świata? Czy święto zmarłych może mieć formę radosnego spotkania z duszami bliskich? Czego oczekiwać po święcie zmarłych w Ameryce Północnej? Chcesz wiedzieć, jak kontemplują, a nawet celebrują ten czas Meksykanie oraz obywatele Stanów Zjednoczonych?  Jeśli tak, zapraszamy Cię serdecznie na spotkanie międzykulturowe z Morgan z USA oraz Cesarem z Meksyku, którzy opowiedzą o tym, jak ten szczególny czas jest świętowany w ich krajach pochodzenia.

TERMIN: 29 października 2020 (czwartek)
GODZINA: 15.00- 18.00
MIEJSCE: Wielopokoleniowe Centrum Aktywności we Wrocławiu, ul. Kasprowicza 46.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wysłać zgłoszenie na adres: stowarzyszenie.update@gmail.com
W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz adres e-mail.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 26 października 2020 r.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne

Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną, spotkanie odbędzie się z zachowaniem poniższych zasad bezpieczeństwa:
– przy wejściu każda osoba będzie miała mierzoną temperaturę. Przy temperaturze powyżej 37,5 C uczestnik/uczestniczka nie zostanie wpuszczony/a na zajęcia.
– na zajęciach wszystkich uczestników i uczestniczki obowiązują maski, maseczki, przyłbice lub część odzieży zasłaniające usta i nos.
– przy wejściu oraz na sali przez cały czas trwania zajęć dostępny będzie płyn do dezynfekcji rąk.
– podczas każdej przerwy oraz w trakcie zajęć (jeżeli pogoda na to pozwoli) sala będzie wietrzona.
– Prosimy, aby osoby pod wpływem jakiejkolwiek infekcji zostały w domu i nie przychodziły na zajęcia. W tej sytuacji prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie. 

Spotkanie jest organizowane przez Stowarzyszenie Różnorodności Społecznej UP-DATE i Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w ramach projektu „Wrocław – otwarte miasto dialogu” współfinansowanego z budżetu Gminy Wrocław w ramach Programu „Wrocławska Strategia Dialogu Międzykulturowego 2018-2022”.

Szczegółowych informacji udziela:
Radosław Bednarski
tel. 74 665 11 11, 693 145 674
e-mail: radoslaw.bednarski@rcwip.pl

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!